Servicii de catering, respectiv pregatirea,prepararea si livrarea zilnica a suportului alimentar pentru prescolarii si elevii Liceului Tehnologic Liviu Rebreanu
Autoritate contractantă: Orasul Balan (Primaria Balan)
„Servicii de catering, respectiv pregatirea,prepararea si livrarea zilnica a suportului alimentar pentru prescolarii si elevii Liceului Tehnologic Liviu Rebreanu” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Orș. Bălan, județul Harghita, de către Orasul Balan (Primaria Balan). Bugetul estimat este Max: RON 183,536.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de catering, respectiv pregatirea,prepararea si livrarea zilnica a suportului alimentar pentru prescolarii si elevii Liceului Tehnologic Liviu Rebreanu, in perioada desfasurari activitatii didactice in anul 2026
Condiții referitoare la contract
Durata de valabilitate a contractului este de la data semnarii contractului de catre parti, pana la sfarsitul anului 2026.
Condiții de participare
Pentru garantarea prospetimii hranei ce va fi livrata in baza contractului de achizitie publica privind serviciile de catering, solicitam ca procesul de pregătire si preparare zilnică a suportului alimentar sa fie facut intr-o locatie de pe raza orasului Balan, se vor depune urmatoarele documente Autorizatie DSVSA valabila si Autorizatie de functionare eliberata de catre oras .Documentele vor fi prezentate pentru procedura de calificare si selectie impreuna cu celelate documente solicitate, in plic sigilat A, conform cerintelor caietului de sarcini.
Pentru a putea participa la prezenta achizitie , ofertanti interesati trebuie sa fie inregistrati in SEAP, in vederea elaborarii ofertei, ofertantii vor folosi in mod obligatoriu Formularele puse la dispozitie de catre achizitor.
Criterii de atribuire
cel mai bun raport calitate- preț
Informații suplimentare
Ofertantul declarat castigator va fi notificat sa completeze o pozitie de catalog in sistemul SEAP,cu serviciile supuse achizitiei, cu mentionarea nr de anunt publicitar.Eventualele solicitari de clarificari se vor solicita la adresa de email office@orasulbalan.ro. Informațiii suplimentare la nr. tel/fax 0266-330335, 0266-330325- Compartimentul Achiziții publice
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 183,536.00
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Orș. Bălan, Harghita
- CPV
- 55524000-9 - Servicii de catering pentru școli
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546774
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.