Servicii de cazare cu mic dejun, servire masa și coffee break în perioada 7-11 octombrie 2026, pentru Conferinta Internationala „Fundamental and Applied Chemistry - New Frontiers for a Sustainable Life (CHEMSUSLIFE)
Autoritate contractantă: UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS
„Servicii de cazare cu mic dejun, servire masa și coffee break în perioada 7-11 octombrie 2026, pentru Conferinta Internationala „Fundamental and Applied Chemistry - New Frontiers for a Sustainable Life (CHEMSUSLIFE)” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Galați, județul Galați, de către UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS. Bugetul estimat este Max: RON 59,440.00. Termenul de depunere a ofertelor a expirat. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Această licitație s-a încheiat
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 59,440.00
- Termen limită
- Expirată
- Locație
- Galați, Galați
- CPV
- 55110000-4 - Servicii de cazare la hotel
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 20 iulie 2026
- Număr anunț
- ADV1540200
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 20 iulie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.