Servicii de cazare cu mic dejun, servire masa si coffee break pentru organizarea Scolii de Vara „Geopolitica & Tehnologie – Frontiera, infrastructura, competitie strategica” in perioada 21-27 septembrie 2026
Autoritate contractantă: UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS
„Servicii de cazare cu mic dejun, servire masa si coffee break pentru organizarea Scolii de Vara „Geopolitica & Tehnologie – Frontiera, infrastructura, competitie strategica” in perioada 21-27 septembrie 2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Galați, județul Galați, de către UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS. Bugetul estimat este Max: RON 62,767.56. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de cazare cu mic dejun, servire masa si coffee break pentru organizarea Scolii de Vara „Geopolitica & Tehnologie – Frontiera, infrastructura, competitie strategica” in perioada 21-27 septembrie 2026
Condiții referitoare la contract
Plata se face în termen de maxim 30 de zile, de la prestarea și semnarea procesului verbal de recepție a serviciilor, în contul furnizorului deschis la Trezoreria statului.
Condiții de participare
Adresa la care se transmit ofertele: Universitatea ,,Dunărea de Jos” din Galaţi, str. Domnească nr. 47, Galaţi, România, cod poştal 800008, Registratură sau la adresa de e-mail liliana.dumitriu@ugal.ro
Documentația se regăsește și pe site-ul universității la adresa: https://ugal.ro/anunturi/invitatii/16580-servicii-de-cazare-cu-mic-dejun-servire-masa-si-coffee-break-pentru-organizarea-scolii-de-vara-geopolitica-tehnologie-frontiera-infrastructura-competitie-strategica-in-perioada-21-27-septembrie-2026
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut
Informații suplimentare
Documentația se regăsește și pe site-ul universității la adresa: https://ugal.ro/anunturi/invitatii/16580-servicii-de-cazare-cu-mic-dejun-servire-masa-si-coffee-break-pentru-organizarea-scolii-de-vara-geopolitica-tehnologie-frontiera-infrastructura-competitie-strategica-in-perioada-21-27-septembrie-2026
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 62,767.56
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Galați, Galați
- CPV
- 55110000-4 - Servicii de cazare la hotel
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546630
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.