Servicii de cazare și restaurant
Autoritate contractantă: Clubul Sportiv Universitatea
„Servicii de cazare și restaurant” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Reșița, județul Caraș-Severin, de către Clubul Sportiv Universitatea. Bugetul estimat este Max: RON 4,278.99. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de cazare și restaurant
Condiții referitoare la contract
Termen de prestare : 11.09.2026 - 12.09.2026 în localitatea Bistrița, județul Bistrița - Năsăud. Sursa de finanțare este subvenții de la bugetul de stat. Termen de plată 30 de zile de la emiterea facturii electronice. Plata se va face în funcție de numărul de participanți.
Condiții de participare
Ofertele se vor redacta în limba română. Perioada de valabilitate a ofertei 30 zile.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut, în condițiile respectării condițiilor tehnice ale caietului de sarcini.
Informații suplimentare
Se pot obține de la CSU Reșița : adresa de mail csuresita@yahoo.com telefon 0751052822, persoana de contact Dulgheru Daniela
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,278.99
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Reșița, Caraș-Severin
- CPV
- 55110000-4 - Servicii de cazare la hotel
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546627
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.