Servicii de certificare digitală (semnătură electronică) pentru STT Constanța
Autoritate contractantă: COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.
„Servicii de certificare digitală (semnătură electronică) pentru STT Constanța” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Sector 3, județul București, de către COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 14,598.46. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de certificare digitală (semnătură electronică) pentru STT Constanța
Condiții referitoare la contract
Conform fisier atasat
Condiții de participare
Conform fisier atasat
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Informații suplimentare/clarificări se pot solicita în scris de la CNTEE “Transelectrica” SA – Sucursala Teritorială de Transport Constanța, Serviciul Comercial la fax 0241607550 sau e-mail: ion.tanasa@transelectrica.ro până la data de 03.09.2026 ora 13:00
Răspunsul la solicitările de clarificări va fi postat în SEAP sub forma unui nou anunț de publicitate cu denumirea “Clarificări la anunțul de publicitate ADV ...…” până la data de 04.09.2026 ora 13:00.
Ofertele se vor întocmi în lei, în conformitate cu formularele anexate și vor fi transmise la adresa de e-mail ion.tanasa@transelectrica.ro.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 14,598.46
- Termen limită
- 11 septembrie 2026 (10 zile rămase)
- Locație
- Sector 3, București
- CPV
- 79132100-9 - Servicii de certificare a semnăturii electronice
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546243
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.