Servicii de curatare, spalare si dezinfectie rezervoare de apa potabila hidrofor (2 buc)
Autoritate contractantă: S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A.
„Servicii de curatare, spalare si dezinfectie rezervoare de apa potabila hidrofor (2 buc)” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Curățenie, pentru Constanța, județul Constanța, de către S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 15,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de curatare, spalare si dezinfectie rezervoare de apa potabila hidrofor (2 buc)
Condiții referitoare la contract
În vederea aprobării accesului în unitatea militară (rezervoarele se afla in UM alaturata), beneficiarul va solicita prestatorului, prin e-mail, transmiterea unui tabel nominal de acces pentru aeroport, care să conțină: numele, prenumele, seria C.I. și numărul de înmatriculare auto pentru personalul și utilajele ce vor executa curățarea. Plata se va efectua în termen de 30 de zile de la primirea facturii in sistemul Ro eFactura, în contul specificat în factură. Nu se efectuează plăți în conturile de trezorerie
Condiții de participare
Pretul trebuie sa includa toate cheltuielile considerate necesare, inclusiv cheltuielile cu deplasarea la sediul beneficiarului.
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Ofertele se vor transmite pe adresa de email: sybel.jiga@mk-airport.ro. Ofertele transmise după data și ora specificate in anunt nu vor fi luate în considerare. Prezentul anunt nu constituie un angajament de cumparare din partea noastra. Serviciul se va efectua in baza unei comenzi ferme la o data stabilita de comun acord( in perioada septembrie-octombrie).
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 15,000.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Constanța, Constanța
- CPV
- 90000000-7 - Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deșeurilor, de igienizare și servicii privind mediul
- Categorie
- Curățenie
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1545989
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.