Servicii de curatenie, manipulare caini, administrare apa si hrana pentru cainii cazati in Adapostul ASPA Mihailesti
Autoritate contractantă: AUTORITATEA PENTRU SUPREVEGHEREA SI PROTECTIA ANIMALELOR
„Servicii de curatenie, manipulare caini, administrare apa si hrana pentru cainii cazati in Adapostul ASPA Mihailesti” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Curățenie, pentru Sector 4, județul București, de către AUTORITATEA PENTRU SUPREVEGHEREA SI PROTECTIA ANIMALELOR. Bugetul estimat este Max: RON 266,548.13. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Încheierea unui contract de prestari servicii de curățenie, manipulare câini, administrare apă și hrană pentru câinii cazați în adăpostul ASPA Mihăilești - Compartimentul Teritorial nr. 2, pentru perioada 16.09.2026-31.12.2026
Condiții referitoare la contract
Conform prevederilor din Caietul de sarcini anexat.
Condiții de participare
Ofertele care nu RESPECTĂ ÎNTOCMAI SPECIFICAȚIILE CAIETULUI DE SARCINI sau care SUNT INCOMPLETE, vor fi declarate NECONFORME.
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Ofertele se vor transmite pe adresa de email: achizitii@aspa.ro, până la data și ora din anunțul de publicitate. Ofertele transmise după termenul din anunț nu se vor lua în considerare.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 266,548.13
- Termen limită
- 10 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Sector 4, București
- CPV
- 90910000-9 - Servicii de curățenie
- Categorie
- Curățenie
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546493
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.