Servicii de editare, publicare și tipărire carte în cadrul proiectului: „EduLeadManager-dezvoltarea capacitatii institutionale a unitatilor de invatamant prin leadership si management performant, contract de finanțare nr. 9373/02.04.2025
Autoritate contractantă: UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS
„Servicii de editare, publicare și tipărire carte în cadrul proiectului: „EduLeadManager-dezvoltarea capacitatii institutionale a unitatilor de invatamant prin leadership si management performant, contract de finanțare nr. 9373/02.04.2025” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Galați, județul Galați, de către UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS. Bugetul estimat este Max: RON 22,337.00. Termenul de depunere a ofertelor a expirat. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Această licitație s-a încheiat
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 22,337.00
- Termen limită
- Expirată
- Locație
- Galați, Galați
- CPV
- 79970000-4 - Servicii de editare
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 16 iulie 2026
- Număr anunț
- ADV1539878
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 16 iulie 2026
Contabilitate & Juridic în Galați
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.