Servicii de efectuare a reviziei tehnice la autovehicule in perioada de garantie
Autoritate contractantă: Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I.
„Servicii de efectuare a reviziei tehnice la autovehicule in perioada de garantie” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Sector 1, județul București, de către Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I.. Bugetul estimat este Max: RON 3,719.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de efectuare a reviziei tehnice la autovehicule in perioada de garantie conform baza de calcul atasat.
Condiții referitoare la contract
Plata se va efectua cu OP, în contul de trezorerie al OE, în termen de 30 de zile de la recepție și primirea facturii.
Condiții de participare
Ofertele se vor transmite la adresa de e-mail: achizitie.ia@mai.gov.ro
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scăzut/pachet
Informații suplimentare
Se pot obtine la adresa de email achizitie.ia@mai.gov.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,719.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 50110000-9 - Servicii de reparare și de întreținere a autovehiculelor și a echipamentelor conexe
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546145
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.