BizzLink
Se încarcă...

SERVICII DE EFECTUARE RADIOGRAFII PULMONARE STANDARD

Autoritate contractantă: Societatea de Transport Bucuresti STB SA.

„SERVICII DE EFECTUARE RADIOGRAFII PULMONARE STANDARD” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru București, județul București, de către Societatea de Transport Bucuresti STB SA.. Bugetul estimat este Max: RON 6,314.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Servicii de efectuare radiografii pulmonare standard pentru lucratorii care si-au desfasoara activitatea la locurile de munca expuse profesional la azbest, 2 Incidente/persoana, 41 persoane

Condiții referitoare la contract

Achizitia se va finaliza prin comanda, avand la baza oferta desemnata castigatoare si conditiile din caietul de sarcini SVA 289.

Condiții de participare

Conform caiet de sarcini SVA 289, atasat.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

Oferta trebuie să contina urmatoarele conditii comerciale: - Pretul ferm in lei fara TVA - Conditia de plata (mentionam ca plata se va efectua dupa prestarea serviciilor și emiterea facturii) - Perioada de garanție - Termen de prestare - Documente solicitate prin Caietul de sarcini SVA 289. Oferta trebuie sa fie valabila 60 de zile; Oferta se va transmite prin e-mail sau direct la sediul STB S.A. din Bd. Dinicu Golescu nr. 1, etaj 6, DEPARTAMENTUL ACHIZIȚII ȘI VALOARE ESTIMATA - SERVICIUL ACHIZITII DIRECTE ȘI PROCEDURI SECTORIALE

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 6,314.00
Termen limită
08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
Locație
București, București
CPV
85150000-5 - Servicii de imagistică medicală
Categorie
Sănătate & Wellness
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546671
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

Sănătate & Wellness în București

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.