Servicii de extindere, întreținere și actualizare a Ecosistemului de Learning Management System (LMS) Moodle al UB - reluare loturile 1, 3 și 4, anunț participare nr.CN1092216 / 05.05.2026
Autoritate contractantă: Universitatea din Bucuresti
„Servicii de extindere, întreținere și actualizare a Ecosistemului de Learning Management System (LMS) Moodle al UB - reluare loturile 1, 3 și 4, anunț participare nr.CN1092216 / 05.05.2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Design & Arhitectură, pentru București, județul București, de către Universitatea din Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 654,285.00. Termenul de depunere a ofertelor a expirat. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Această licitație s-a încheiat
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 654,285.00
- Termen limită
- Expirată
- Locație
- București, București
- CPV
- 71356300-1 - Servicii de suport tehnic
- Categorie
- Design & Arhitectură
- Publicată pe
- 17 iulie 2026
- Număr anunț
- CN1094529
- Tip procedură
- Licitatie deschisa
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 17 iulie 2026
Design & Arhitectură în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.