Servicii de formare profesională în domeniul controlului intern
Autoritate contractantă: SPEEH HIDROELECTRICA SA
„Servicii de formare profesională în domeniul controlului intern” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Educație & Training, pentru Sector 1, județul București, de către SPEEH HIDROELECTRICA SA. Bugetul estimat este Max: RON 12,240.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Durata contract: 6 luni de la data semnarii contractului de catre ambele parti contractante, conform cerintelor caietului de sarcini nr. 42114.2/18.05.2026
Condiții referitoare la contract
Servicii de formare profesională în domeniul controlului intern, 6 salariati din cadrul Departamentului, Conformitate, Inspectie si Preventie Durata contract: 6 luni
Condiții de participare
Oferta depusa de ofertant trebuie sa cuprinda: a. Formular de eligibilitate, conform document atasat/Formularul 2 (Declarație privind evitarea conflictului de interese, eligibilitatea, acceptarea clauzelor contractuale*, respectarea reglementărilor obligatorii din domeniul mediului, social, al relațiilor de muncă, și neîncadrarea în art.177, 178 și 180 din Legea nr. 99/2016 privind achizițiile sectoriale și incidența art. 5K din Regulamentul (UE) 2022/576 al Consiliului din 8 aprilie 2022 de modificare a Regulamentului (UE) nr. 833/2014); b. Propunere tehnica; c. Propunere financiara, conf.formulare anexate. Limba de redactare a ofertei: limba romana. Perioada de valabilitate a ofertelor: 60 de zile de la data limita de depunere a ofertei. Pretul ofertei va fi exprimat in lei fara TVA, va include materiale didactice/suportul de curs pentru studiu precum si documente doveditoare efectuarii cursului. Ofertantii vor detalia pretul per participant, in lei fara TVA. Oferta castigatoare este oferta admisibila, rezultata in urma aplicarii criteriului de atribuire.- Ofertantul trebuie să îndeplinească următoarele condiții:Să dețină autorizări/atestări din partea din partea Autorității de Supraveghere Financiară. Mod de indeplinire: Se vor transmite impreuna cu oferta autorizările/atestările solicitate. Ofertantul are obligatia respectarii cerintelor caietului de sarcini/documentatiei.Nu se accepta oferta alternativa.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Data si ora limita pentru depunerea ofertelor:04.09.2026 ora 11:00 AM la adresa de e-mail:cristian.efrim@hidroelectrica.ro.Solicitarile privind clarificari caiet de sarcini,modele formulare,draft contract le transmiteti la Serv.Achizitii–Departament Achizitii prin e-mail: cristian.efrim @hidroelectrica.ro.Nerespectarea documentelor achizitiei,neprezentarea informatiilor solicitate completate in mod corespunzator si/sau transmiterea documentelor intr-o forma improprie care face imposibila vizualizarea continutului acestora sunt activitati realizate pe riscul ofertantului,iar esecul de a depune o oferta care sa nu indeplineasca cerintele minime si obligatorii de calificare si instructiunile de prezentare/completare a documentelor indicate prin prezenta documentatie poate conduce la respingerea ofertei ca fiind inacceptabila/neconforma/neadecvata,cu aplicarea in mod corespunzator a dispozitiilor legale incidente.Ofertantii trebuie sa transmita o oferta completa pt.toate activitatile ce fac obiectul acestui contract.Ofertantii poarta exclusiv raspunderea pt.examinarea cu atentia cuvenita a doc.de atribuire,inclusiv a oricarei clarificari aduse documentatiei de atribuire in timpul perioadei de pregatire a ofertei prin raspunsurile entitatii contractante la solicitarile de clarificari,precum si pt.obtinerea tuturor informatiilor necesare cu privire la orice fel de cerinte/conditii si obligatii care pot afecta in vreun fel valoarea,conditiile stabilite,natura/continutul ofertei si/sau realizarea contractului.Niciun cost suportat de op.ec.pt.pregatirea si depunerea of.nu va fi rambursat.Prin depunerea ofertei,ofertantul accepta conditiuile generlae si particulare care guverneaza viitorul ctr.de achizitie,dupa cum sunt acestea prezentate in doc.de atribuire.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 12,240.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 80530000-8 - Servicii de formare profesională
- Categorie
- Educație & Training
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546115
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.