BizzLink
Se încarcă...

Servicii de închiriere și asistență tehnică aferente organizării evenimentului „Ziua Comunei Bărbulești”, ce se va desfășura la data de 30.07.2026.

Autoritate contractantă: COMUNA BARBULESTI

„Servicii de închiriere și asistență tehnică aferente organizării evenimentului „Ziua Comunei Bărbulești”, ce se va desfășura la data de 30.07.2026.” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Bărbulești, județul Ialomița, de către COMUNA BARBULESTI. Bugetul estimat este Max: RON 33,000.00. Termenul de depunere a ofertelor a expirat. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Această licitație s-a încheiat

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 33,000.00
Termen limită
Expirată
Locație
Bărbulești, Ialomița
CPV
79952100-3 - Servicii de organizare de evenimente culturale
Categorie
Contabilitate & Juridic
Publicată pe
22 iulie 2026
Număr anunț
ADV1540633
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 22 iulie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.