„Servicii de informare, publicitate si promovare pentru proiectul Extinderea retelei de tramvai pe artera de circulatie Prelungirea Ghencea”
Autoritate contractantă: MUNICIPIUL BUCURESTI
„„Servicii de informare, publicitate si promovare pentru proiectul Extinderea retelei de tramvai pe artera de circulatie Prelungirea Ghencea”” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru București, județul București, de către MUNICIPIUL BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 44,941.60. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de informare, publicitate si promovare pentru proiectul Extinderea retelei de tramvai pe artera de circulatie Prelungirea Ghencea – conform cerintelor din Caietul de sarcini si a Proiectului de contract.
Condiții referitoare la contract
Conform cerintelor din Caietul de sarcini si a Proiectului de contract.
Condiții de participare
Conform cerintelor din Caietul de sarcini si a Proiectului de contract.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut.
Informații suplimentare
VA RUGAM CITITI CU ATENTIE!
Operatorii economici interesați pot transmite pe email-urile: gabriel.popescu@pmb.ro si directiaproceduri@pmb.ro DOAR INTENȚIA de participare pana pe data de 09.09.2026, ora: 23.30, nu vor fi luate in considerare ofertele financiare si tehnice transmise odata cu intentia de participare la achizitia directa. Pana in data de 10.09.2026 ora 10:00, operatorii economici interesati vor publica in catalogul electronic SEAP un reper (pozitie) pentru produse/servicii/lucrări solicitate conform cerintelor din Caietul de sarcini cu pretul pe pachet. Nu vor fi luate în considerare pozițiile încărcate în catalog care depășesc termenul stabilit de Autoritatea Contractantă. Reperul va include codul CPV 79341000-6 numarul Anuntului publicitar si/sau denumirea prezentei achizitii. Odata cu lansarea achizitiei directe (pentru toate socetatiile interesate) operatorii economici vor raspunde transmitand oferta tehnica/financiara(completa/detaliata), Proiect de contract, insusite prin semnatura si stampila.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 44,941.60
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 79341000-6 - Servicii de publicitate
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546719
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Contabilitate & Juridic în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.