Servicii de internet
Autoritate contractantă: Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA
„Servicii de internet” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru București, județul București, de către Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA. Bugetul estimat este Max: RON 36,478.80. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 13 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de internet – două contracte distincte, fiecare pentru 36 de luni, cu doi furnizori diferiți
Fiecare ofertant va prezenta o ofertă pentru un singur contract, care va include integral serviciile solicitate prin caietul de sarcini.
Vor fi selectați primii doi ofertanți cu prețul total cel mai scăzut pentru 36 de luni, dintre cei care îndeplinesc integral cerințele documentației. Cu fiecare ofertant selectat se va încheia câte un contract, la prețul propriei oferte. Cele două contracte nu pot fi atribuite aceluiași operator economic.
Valoarea estimată pentru un contract este de 7.200 euro fără TVA. Valoarea estimată cumulată a celor două contracte este de 14.400 euro fără TVA.
Condiții referitoare la contract
Durata contractului 36 luni, incepand cu data de 22.11.2026. Garantie de buna executie 10% din valoarea totala a contractului.
Condiții de participare
Conform cerintelor anexate. Transmiterea formularelor completate este obligatorie. Lipsa acestora poate determina excluderea ofertantului. Daca in urma anuntului nu se prezinta niciun ofertant, entitatea contractanta isi rezerva dreptul de a achizitiona serviciile de la operatori economici care au disponibilitate.
Criterii de atribuire
Selectia ofertelor se va realiza in temeiul criteriului de atribuire "Pretul cel mai scazut".
Informații suplimentare
Pentru transmiterea ofertelor si informatii suplimentare utilizati adresa de e-mail: claudia.georgescu@cnab.ro.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 36,478.80
- Termen limită
- 13 septembrie 2026 (11 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 72411000-4 - Furnizori de servicii de internet (ISP)
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546585
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.