Servicii de intretinere si reparatii imprimante si copiatoare.
Autoritate contractantă: SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE
„Servicii de intretinere si reparatii imprimante si copiatoare.” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Sector 1, județul București, de către SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE. Bugetul estimat este Max: RON 4,900.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Autoritatea contractanta intentioneaza sa achizitioneze Servicii de intretinere si reparatii imprimante si copiatoare de la sediu RADIO ROMANIA IASI, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat.
Condiții referitoare la contract
Se va perfecta un contract de servicii valabil pana la data de 14.12.2026 si va fi constituita garantie de buna executie a acestuia in cuantum 10% din valoarea fara TVA a contractului. Se vor respecta cerintele din caietul de sarcini precum si propunrea tehnica prezentata
Condiții de participare
Propunerea tehnica se va intocmi cu respectarea stricta a cerintelor din caietul de sarcini.
Propunerea finaciara va cuprinde valoarea totala a acestui serviciu cu toate costurile incluse pentru toate tipurile de imprimante si copiatoare.
Valabilitatea ofertei: 30 zile
Criterii de atribuire
Se va perfecta un contract de servicii valabil pana la data de 14.12.2026 si va fi constituita garantie de buna executie a acestuia in cuantum 10% din valoarea fara TVA a contractului. Se vor respecta cerintele din caietul de sarcini precum si propunrea tehnica prezentata
Informații suplimentare
Pentru informatii suplimentare si clarificari va sta la dispozitie Dl. Mihail Agache la nr. de tel: 0742 807 121.
Ofertantii vor transmite prin e-mail la adresa emil.radu@radioromania.ro , ofertele tehnice si financiare.
Oferta declarata castigatoare va fi postata in SEAP la sectiunea Catalog electronic precizand nr. anuntului de publicitate.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,900.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 50312000-5 - Repararea și întreținerea echipamentului informatic
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546141
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.