Servicii de laborator de analize biotoxicologice
Autoritate contractantă: Societatea de Transport Bucuresti STB SA.
„Servicii de laborator de analize biotoxicologice” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru București, județul București, de către Societatea de Transport Bucuresti STB SA.. Bugetul estimat este Max: RON 1,520.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de analize biotoxicologice pentru lucrătorii expuși la solvenți organici (vopsitori și tâmplari). Analiza acid hipuric - 51 de salariați; analiza acid metilhipuric - 25 de salariați.
Condiții referitoare la contract
Achiziția se va finaliza prin comandă, având la bază oferta desemnată câștigătoare și condițiile din caietul de sarcini SVA 167.
Condiții de participare
Conform caiet de sarcini SVA 167 atașat.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut.
Informații suplimentare
Oferta trebuie să conțină următoarele condiții comerciale: - Prețul ferm în lei fără TVA - Condiția de plată (menționăm că plata se va efectua după prestarea serviciilor și emiterea facturii) - Perioada de garanție - Termen de prestare - Documente solicitate prin Caietul de sarcini SVA 167. Oferta trebuie sa fie valabilă 60 de zile; Oferta se va transmite prin e-mail sau direct la sediul STB S.A. din B-dul Dinicu Golescu nr. 1, etaj 6, DEPARTAMENTUL ACHIZIȚII ȘI VALOARE ESTIMATĂ - SERVICIUL ACHIZIȚII DIRECTE ȘI PROCEDURI SECTORIALE.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,520.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 85145000-7 - Servicii prestate de laboratoare medicale
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546686
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Sănătate & Wellness în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.