Servicii de medicina muncii
Autoritate contractantă: APIA -CENTRUL JUDETEAN CONSTANTA
„Servicii de medicina muncii” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Constanța, județul Constanța, de către APIA -CENTRUL JUDETEAN CONSTANTA. Bugetul estimat este Max: RON 5,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de medicina muncii pentru un numar de 113 angajati, conform Caietului de sarcini nr. 5904/31.08.2026, atasat la prezentul anunt.
Condiții referitoare la contract
Conform specificaţiilor cuprinse în Caietul de sarcini. Plata se va efectua în termen de 30 de zile de la emiterea facturii
Condiții de participare
Oferta va cuprinde propunerea financiarǎ, propunerea tehnicǎ, certificatul de atestare fiscală, formularul APIA-AM-F03, informaţii cu privire la sediul şi adresa firmei, numǎrul de înregistrare în registrul comerţului, cod fiscal, telefon/fax, e-mail, contul bancar deschis la trezorerie, nume şi prenume reprezentant legal. Ofertele incomplete, respectiv, ofertele care nu îndeplinesc condiţiile de participare vor fi respinse. Termenul de valabilitate al ofertei va fi de 30 de zile de la data limitǎ de depunere a ofertei.
Criterii de atribuire
„Preţul cel mai scǎzut”, cu conditia indeplinirii cerintelor minime prevazute in Caietul de sarcini.
Informații suplimentare
Ofertele se depun pe adresa de e-mail: paula.musat@apia.org.ro . Ofertele care nu îndeplinesc în totalitate cerinţele din Caietul de sarcini si din prezentul anunt, vor fi respinse. Data limitǎ de depunere a ofertelor este de 08.09.2026, ora 15:00.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 5,000.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Constanța, Constanța
- CPV
- 85147000-1 - Servicii de medicina muncii
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546224
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
Sănătate & Wellness în Constanța
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.