BizzLink
Se încarcă...

Servicii de mentenanță preventivă a următoarelor tipuri de echipamente și instalații tehnologice:- Stație filtrare și tratare apă bazin înot

Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829

„Servicii de mentenanță preventivă a următoarelor tipuri de echipamente și instalații tehnologice:- Stație filtrare și tratare apă bazin înot” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Sector 1, județul București, de către MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829. Bugetul estimat este Max: RON 26,446.28. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 16 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Efectuarea mentenanței preventive conform periodicității stabilite de producator prin fișele tehnice ale produselor astfel încât să se asigure funcționarea corespunzătoare a instalațiilor și echipamentelor din compunerea stației de filtrare și tratare a apei ( bazin înot) precum și pentru limitarea apariției unor defecțiuni iremediabile ale acestora.

Condiții referitoare la contract

Factura se va emite si prin sistemul național privind facturarea electronică RO e-Factura, iar plata se va face cu Ordin de Plata prin Trezorerie in maxim 30 de zile de la terminarea lucrarilor.

Condiții de participare

Orice operator economic care face dovada calității sale de prestator autorizat și calificat pentru tipul de lucrări solicitate, personalul de execuție al prestatorului trebuie sa fie atestat și certificat pentru prestări de tip SERVICE sau atestă experiență similară. Ofertantii interesati vor transmite ofertele semnate si stampilate ,prin e-mail pe adresa achizitii_um01829@roaf.ro. Ofertele ce vor depăși valoarea estimată vor fi respinse ca inacceptabile. Ofertele transmise după data si ora limita, nu vor fi luate in calcul.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut.Oferta care nu respectă cerințele minime obligatorii solicitate va fi considerată neconformă şi va fi respinsă.

Informații suplimentare

Transmiterea ofertelor se face pe adresa de email: achizitii_um01829@roaf.ro. Relatii la telefon: 0725 054 478

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 26,446.28
Termen limită
16 septembrie 2026 (12 zile rămase)
Locație
Sector 1, București
CPV
50700000-2 - Servicii de reparare și de întreținere a instalațiilor de construcții
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1543873
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.