Servicii de mentenanță preventivă a următoarelor tipuri de echipamente și instalații tehnologice:- Stație tratare apă curentă
Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829
„Servicii de mentenanță preventivă a următoarelor tipuri de echipamente și instalații tehnologice:- Stație tratare apă curentă” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Sector 1, județul București, de către MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829. Bugetul estimat este Max: RON 18,181.82. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 16 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Efectuarea mentenanței preventive conform periodicității stabilite de producator prin fișele tehnice ale produselor astfel încât să se asigure funcționarea corespunzătoare a instalațiilor și echipamentelor din compunerea stației de tratare a apei curente precum și pentru limitarea apariției unor defecțiuni iremediabile ale acestora.
Condiții referitoare la contract
Factura se va emite si prin sistemul național privind facturarea electronică RO e-Factura, iar plata se va face cu Ordin de Plata prin Trezorerie in maxim 30 de zile de la terminarea lucrarilor.
Condiții de participare
Orice operator economic care face dovada calității sale de prestator autorizat și calificat pentru tipul de lucrări solicitate, personalul de execuție al prestatorului trebuie sa fie atestat și certificat pentru prestări de tip SERVICE sau atestă experiență similară.
Ofertantii interesati vor transmite ofertele semnate si stampilate ,prin e-mail pe adresa achizitii_um01829@roaf.ro. Ofertele ce vor depăși valoarea estimată vor fi respinse ca inacceptabile. Ofertele transmise după data si ora limita, nu vor fi luate in calcul.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.Oferta care nu respectă cerințele minime obligatorii solicitate va fi considerată neconformă şi va fi respinsă.
Informații suplimentare
Transmiterea ofertelor se face pe adresa de email: achizitii_um01829@roaf.ro. Relatii la telefon: 0725 054 478
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 18,181.82
- Termen limită
- 16 septembrie 2026 (12 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 50700000-2 - Servicii de reparare și de întreținere a instalațiilor de construcții
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1543865
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.