Servicii de mentenanta preventiva UPS INFORM KEOR T EVO 20 kVA
Autoritate contractantă: INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA NICOLAE IORGA AL JUDETULUI BOTOSANI
„Servicii de mentenanta preventiva UPS INFORM KEOR T EVO 20 kVA” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Botoșani, județul Botoșani, de către INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA NICOLAE IORGA AL JUDETULUI BOTOSANI. Bugetul estimat este Max: RON 2,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta „Nicolae Iorga" al Judetului Botosani, in calitate de autoritate contractanta, doreste sa achizitioneze contractul de achizitie publica avand ca obiect servicii de mentenanta preventiva pentru sursa neintreruptibila de curent UPS INFORM KEOR T EVO 20kVA - 1 buc, conform caietului de sarcini anexat. Cerintele tehnice definite la nivelul anuntului de publicitate , caietului de sarcini, specificatiilor tehnice sau altor documente complementare, prin trimiterea standardelor, la un anumit producator, la marci, brevete, tipuri, la o origine sau la o productie/metoda specifica de fabricatie/prestare/executie, vor fi intelese ca fiind insotite de mentiunea ”sau echivalent”.
Condiții referitoare la contract
Oferta va fi publicata in catalogul electronic SEAP, pret in lei fara TVA cu respectarea codului CPV mentionat conform anunt.... (se va indica numarul prezentului anunt), in situatia in care operatorul economic detine cont pe platforma electronica SEAP si/sau se va transmite la adresa de email achizitii@isubotosani.ro. Se va mentiona pretul unitar pentru fiecare reper solicitat. Oferta financiara va fi semnata de catre ofertant sau de persoana imputernicita. Plata se va face cu OP in cont de trezorerie in temen de 30 zile de la data receptiei / emiterea facturii electronice.
Condiții de participare
Orice operator economic autorizat si calificat, care poate furniza serviciile in conditiile si termenele prevazute.
Criterii de atribuire
Va fi selectata oferta cea mai avantajoasa din punct de vedere economic pe baza criteriului „pretul cel mai scazut" cu respectarea cerintelor prezentului anunt publicitar.
Informații suplimentare
Informatii suplimentare se pot obtine la numarul de telefon 0231/508.115 sau pe email: achizitii@isubotosani.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,000.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Botoșani, Botoșani
- CPV
- 50324200-4 - Servicii de întreținere preventivă
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546529
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Botoșani
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.