Servicii de mentenanta si intretinere a echipamentelor de supraveghere video si control acces instalate in substatiile SABIF
Autoritate contractantă: SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV
„Servicii de mentenanta si intretinere a echipamentelor de supraveghere video si control acces instalate in substatiile SABIF” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru București, județul București, de către SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV. Bugetul estimat este Max: RON 45,500.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 14 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de mentenanta si intretinere a echipamentelor de supraveghere video si control acces instalate in substatiile SABIF
Condiții referitoare la contract
criteriul de atribuire: pretul cel mai scazut
Condiții de participare
Solicitarile de clarificare se vor transmite la adresa de Email: antonela.neata@sabif.ro si achizitii@sabif.ro
Oferta Tehnica si Oferta Financiara se vor transmite la adresa de email: antonela.neata@sabif.ro si achizitii@sabif.ro. Telefon 021.20.15.126/149
Modalitatea de desfasurare: offline
Criterii de atribuire
Plata se va efectua in maxim 60 zile de la emiterea facturii in contul de trezorerie al contractului.
Informații suplimentare
Pentru relaţii suplimentare: Ing. Marius Mihalachi - Sef Serviciu Evidenta si Intretinere Cladiri: telefon 0730.09.43.47 / email: marius.mihalachi@sabif.ro.
Modalitatea de calcul a valorii estimate:
1. Valoarea minima a achizitiei: costul lunar estimat pe care autoritatea contractanta il poate aloca acestui serviciu
2. Valoarea maxima a achizitiei este costului lunar x 12 luni.
Orice oferta care depaseste valoarea minim estimata de autoritatea contractanta este declarata inacceptabila.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 45,500.00
- Termen limită
- 14 septembrie 2026 (10 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 50610000-4 - Servicii de reparare și de întreținere a echipamentului de securitate
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546511
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Instalații & Reparații în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.