BizzLink
Se încarcă...

Servicii de mentenanta si intretinere a echipamentelor de supraveghere video si control acces instalate in substatiile SABIF

Autoritate contractantă: SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV

„Servicii de mentenanta si intretinere a echipamentelor de supraveghere video si control acces instalate in substatiile SABIF” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru București, județul București, de către SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV. Bugetul estimat este Max: RON 40,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Servicii de mentenanta si intretinere a echipamentelor de supraveghere video si control acces instalate in substatiile SABIF

Condiții referitoare la contract

criteriul de atribuire: pretul cel mai scazut

Condiții de participare

Modalitate desfasurare: - Online - Solicitari de Clarificare: - Solicitarile de clarificare se vor transmite la adresa de Email: antonela.neata@sabif.ro si achizitii@sabif.ro Transmiterea Ofertei: - Oferta Tehnica si Oferta Financiara se vor transmite la adresa de email: antonela.neata@sabif.ro si achizitii@sabif.ro. Telefon 021.20.15.126/149

Criterii de atribuire

Plata se va efectua in maxim 60 zile de la emiterea facturii. Societatile comerciale trebuie sa aiba cont de trezorerie.

Informații suplimentare

Pentru relaţii suplimentare vă rugăm să luaţi legatura cu Dl Marius Mihalachi la numărul de telefon 021.20.15.147 sau marius.mihalachi@sabif.ro.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 40,000.00
Termen limită
10 septembrie 2026 (7 zile rămase)
Locație
București, București
CPV
50610000-4 - Servicii de reparare și de întreținere a echipamentului de securitate
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546511
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

Instalații & Reparații în București

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.