Servicii de mentenanta si suport pentru Aplicatii software
Autoritate contractantă: Universitatea din Bucuresti
„Servicii de mentenanta si suport pentru Aplicatii software” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru București, județul București, de către Universitatea din Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 73,466.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 18 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform documentelor publicate
Condiții referitoare la contract
Conform modelului de contract publicat. Ofertantul declarat castigator va constitui garantie de buna executie, conform modelului de contract publicat - parte din documentatie.
Condiții de participare
Conform documentelor publicate
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut aplicabil ofertelor conforme si admisibile.
Informații suplimentare
Formularele editabile pot fi solicitate la adresa de e-mail: lorena.badea@achizitii.unibuc.ro . Solicitarile de clarificare si ofertele pot fi depuse la adresa de e-mail: lorena.badea@achizitii.unibuc.ro, pana la data de 18.09.2026 (ora 23:30).
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 73,466.00
- Termen limită
- 18 septembrie 2026 (16 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 72261000-2 - Servicii de asistență pentru software
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546612
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.