Servicii de preamenajare a spatiilor verzi
Autoritate contractantă: R4278337 - MUNICIPIUL BACAU
„Servicii de preamenajare a spatiilor verzi” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Grădinărit & Spații Verzi, pentru Bacău, județul Bacău, de către R4278337 - MUNICIPIUL BACAU. Bugetul estimat este Max: RON 19,986,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 14 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 19,986,000.00
- Termen limită
- 14 septembrie 2026 (10 zile rămase)
- Locație
- Bacău, Bacău
- CPV
- 77310000-6 - Amenajare și întreținere de spații verzi
- Categorie
- Grădinărit & Spații Verzi
- Publicată pe
- 20 iulie 2026
- Număr anunț
- CN1094592
- Tip procedură
- Licitatie deschisa
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 20 iulie 2026
Grădinărit & Spații Verzi în Bacău
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.