BizzLink
Se încarcă...

Servicii de proiectare fazele DTAC/DTOE, PT+DE și Asistență tehnică pe toată perioada de execuție pentru obiectivul de investiții Reabilitare Clădire Parc Băneasa, Aleea Privighetorilor, nr. 31, Nr. Cad. 275972, Sector 1, București

Autoritate contractantă: DIRECTIA DE UTILITATI PUBLICE, SALUBRIZARE SI PROTECTIA MEDIULUI

„Servicii de proiectare fazele DTAC/DTOE, PT+DE și Asistență tehnică pe toată perioada de execuție pentru obiectivul de investiții Reabilitare Clădire Parc Băneasa, Aleea Privighetorilor, nr. 31, Nr. Cad. 275972, Sector 1, București” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Design & Arhitectură, pentru Sector 1, județul București, de către DIRECTIA DE UTILITATI PUBLICE, SALUBRIZARE SI PROTECTIA MEDIULUI. Bugetul estimat este Max: RON 270,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Servicii de proiectare fazele DTAC/DTOE, PT+DE și Asistență tehnică pe toată perioada de execuție pentru obiectivul de investiții Reabilitare Clădire Parc Băneasa, Aleea Privighetorilor, nr. 31, Nr. Cad. 275972, Sector 1, București

Condiții referitoare la contract

un contract valabil pana la 31.12.2026.

Condiții de participare

1. Formularul nr. 1 - SCRISOARE DE ÎNAINTARE 2. Declaraţie privind neîncadrarea în prevederile art. 164 din Legea nr. 98/2016 3. Declaraţie privind neîncadrarea în prevederile art. 165 din Legea nr. 98/2016 4. Declaraţie privind neîncadrarea în prevederile art. 167 din Legea nr. 98/2016 5. Declarație privind neîncadrarea în prev. art. 60 alin. (1) lit. d), e) din Legea nr. 98/2016 6. Formularul nr. 6 - Formular de ofertă 7. Formularul nr. 6.1 – Anexa nr 1. la formularul de ofertă ce va conține detalierea propunerii financiare 8. Formularul nr. 6.2 – Anexa nr 2. la formularul de ofertă ce va conține detalierea propunerii tehnice în conformitate cu cerințele din cadrul Caietului de Sarcini 9. Formularul nr. 7 – Date de identificare operator economic . 10. Certificat Unic de Înregistrare 11. Certificat Constatator eliberat de ONRC 12. Acord de asociere, după caz - semnat și ștampilat de reprezentantul legal pe fiecare pagină 13. Acord de subcontractare, după caz - semnat și ștampilat de reprezentantul legal pe fiecare pagină. Ofertantul a cărui oferta va fi declarată câștigătoare va posta oferta in catalogul electronic SEAP/SICAP (site-ul www.e-licitatie.ro).

Criterii de atribuire

pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

Eventualele clarificări și ofertele se vor transmite la adresa de e-mail achizitiipublice@mediusectorul1.ro sau la sediul autorității contractante din Strada Mureș nr. 18-24, Sector 1 București – în atenția Serviciului Management Achiziții Publice, cu mențiunea – pentru achiziția având ca obiect ”________” – nr. anunț ADV______. Oferta va fi luată în considerare doar dacă îndeplinește următoarele condiții: • A fost depusă în termen • Cuprinde oferta completă conform prezentei invitații de depunere a ofertei • Perioada de valabilitate a ofertei este de minim 30 de zile

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 270,000.00
Termen limită
04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
Locație
Sector 1, București
CPV
71322000-1 - Servicii de proiectare tehnică pentru construcția de lucrări publice
Categorie
Design & Arhitectură
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546121
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.