BizzLink
Se încarcă...

Servicii de proiectare și asistență tehnică

Autoritate contractantă: AQUATIM S.A. Timisoara

„Servicii de proiectare și asistență tehnică” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Design & Arhitectură, pentru Timișoara, județul Timiș, de către AQUATIM S.A. Timisoara. Bugetul estimat este Max: RON 265,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

: „Servicii de proiectare necesare întocmirii Documentației Tehnice pentru obținerea Autorizației de Construire (DTAC), elaborarea Proiectului Tehnic de Execuție (PTE), asistență tehnică și elaborarea documentației As-Built pentru investiția «Reabilitare Bloc de locuințe - str. Simion Bărnuțiu nr. 52, scările A și B»”.

Condiții referitoare la contract

Conform caietului de sarcini

Condiții de participare

Modalitatea de transmitere: prin e-mail la adresa patricia.bosteoca@aquatim.ro

Criterii de atribuire

Prețul cel mai scăzut, cu respectarea tuturor cerințelor caietului de sarcini

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 265,000.00
Termen limită
10 septembrie 2026 (7 zile rămase)
Locație
Timișoara, Timiș
CPV
71220000-6 - Servicii de proiectare arhitecturală
Categorie
Design & Arhitectură
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546694
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

Design & Arhitectură în Timișoara

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.