Servicii de proiectare și execuție lucrări la obiectivul de investiții ‹‹Sistem irigații computerizat pe Bulevardul Independenței, tronson cuprins între Calea Galați și Str.Carantina››
Autoritate contractantă: MUNICIPIUL BRAILA
„Servicii de proiectare și execuție lucrări la obiectivul de investiții ‹‹Sistem irigații computerizat pe Bulevardul Independenței, tronson cuprins între Calea Galați și Str.Carantina››” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Brăila, județul Brăila, de către MUNICIPIUL BRAILA. Bugetul estimat este Max: RON 420,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 16 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de proiectare și execuție lucrări la obiectivul de investiții
‹‹Sistem irigații computerizat pe Bulevardul Independenței, tronson cuprins
între Calea Galați și Str.Carantina››
Condiții referitoare la contract
Servicii de proiectare și execuție lucrări la obiectivul de investiții
‹‹Sistem irigații computerizat pe Bulevardul Independenței, tronson cuprins
între Calea Galați și Str.Carantina››, conform invitației de participare nr. 158724/02.09.2026 postata pe site-ul Primariei Municipiului Braila, la sectiunea Achizitii Publice
Condiții de participare
Oferta trebuie să cuprindă următoarele:
- Documente din care să reiasă o formă de înregistrare a ofertantului (Copie certificat constatator);
- Formularul de ofertă anexat ce cuprinde valoarea în lei fără TVA
- Termenul de valabilitate a ofertei
- Formularul A- declarație privind conflictul de interese;
- Propunerea tehnică întocmită conform caietului de sarcini atașat prezentei invitații;
- Modelul de contract “semnat”, cu mențiunea “de acord cu propunerea de contract” sau declarație pe propria răspundere privind acceptarea clauzelor contractuale.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scazut
Informații suplimentare
Operatorii economici interesati vor transmite oferta prin e-mail la adresa:achizitii@pmbr.ro sau la sediul Primariei Braila din Calea Calarasilor nr.17, pana la data de 16.09.2026. Autoritatea contractanta invita operatorii economici interesati sa acceseze site-ul Primariei Braila, www.primariabraila.ro, la sectiunea Achizitii Publice, de unde se poate descarca invitatia de participare. Eventualele solicitari de clarificari se vor transmite prin fax sau e-mail, iar raspunsurile de clarificari se vor posta pe site-ul Primariei Braila.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 420,000.00
- Termen limită
- 16 septembrie 2026 (15 zile rămase)
- Locație
- Brăila, Brăila
- CPV
- 45232120-9 - Lucrări de irigație
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546443
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Lucrari
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Brăila
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.