Servicii de promovare online
Autoritate contractantă: SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA
„Servicii de promovare online” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Sighișoara, județul Mureș, de către SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA. Bugetul estimat este Max: RON 10,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 14 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Prestarea unor servicii de promovare digitala in mediul online
Condiții referitoare la contract
SERVCIIILE VOR FI PRESTATE PENTRU AUTORITATEA CONTRACTANTA, ONLINE
Criterii de atribuire
PRETUL CEL MAI SCAZUT , IN LIMITA RESPECTARII DESCRIERIILOR DIN REFERATUL DE NECESITATE ATASAT
Informații suplimentare
Informatii suplimentare se pot obtine prin inetrmediul adresi de mail : achizitii-publice@spital-sighisoara.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 10,000.00
- Termen limită
- 14 septembrie 2026 (11 zile rămase)
- Locație
- Sighișoara, Mureș
- CPV
- 79341000-6 - Servicii de publicitate
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546705
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.