Servicii de reparare si intretinere masini neelectrice
Autoritate contractantă: DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.
„Servicii de reparare si intretinere masini neelectrice” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 25,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Prestare servicii de reparare si intretinere masini neelectrice conform specificatiilor din Caietul de sarcini atasat in campul special CAIET DE SARCINI. PAchizitia se deruleaza cu respectarea prevederilor LEGII 99/19.05.2016 privind achizitiile sectoriale, precum si a HG 394/02.06.2016 privind aprobarea normelor metodologice de aplicare a prevederilor LEGII 99/19.05.2016.
Condiții referitoare la contract
Achizitie pe baza de contract, conform model atasat.
Condiții de participare
Operatorii economici interesați vor transmite ofertele la adresa de e-mail: Mihaela.olteanu@distributie-energie.ro. Nu se acceptă ofertă partială sau incompletă. Nu se acceptă ofertă alternativă.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Pentru clarificari de natura tehnica va rog sa contactati pe Alin STOIAN, Mobil : 0740171235 , alin.stoian@distributie-energie.ro Pentru alte clarificari contactati responsabilul cu achizitiile pe email: mihaela.olteanu@distributie-energie.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 25,000.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Cluj-Napoca, Cluj
- CPV
- 50531000-6 - Servicii de reparare și de întreținere a mașinilor neelectrice
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546031
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Instalații & Reparații în Cluj-Napoca
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.