SERVICII DE REPARATIE ELECTROMOTOR ELECTRIC 55 KW, 380 V, PENTRU ANTRENARE POMPA VERTICALA MULTIETAJATA ; REPARATII PANOU DE AUTOMATIZARE
Autoritate contractantă: Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral
„SERVICII DE REPARATIE ELECTROMOTOR ELECTRIC 55 KW, 380 V, PENTRU ANTRENARE POMPA VERTICALA MULTIETAJATA ; REPARATII PANOU DE AUTOMATIZARE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Constanța, județul Constanța, de către Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral. Bugetul estimat este Max: RON 59,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
SERVICII DE REPARATIE ELECTROMOTOR ELECTRIC 55 KW, 380 V, PENTRU ANTRENARE POMPA VERTICALA MULTIETAJATA ; REPARATII PANOU DE AUTOMATIZARE - CONFORM CAIETULUI DE SARCINI
Condiții referitoare la contract
CONFORM CONTRACT
Condiții de participare
OFERTA VA CONTINE PROPUNEREA TEHNICA SI FINANCIARA
Criterii de atribuire
PRETUL CEL MAI SCAZUT
Informații suplimentare
OFERTA SE VA TRANSMITE PE MAIL , FAX SA LA SEDIUL AUTORITATII CONTRACTANTE.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 59,000.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Constanța, Constanța
- CPV
- 50511000-0 - Servicii de reparare și de întreținere a pompelor
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546290
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Constanța
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.