Servicii de reparatie necesare pentru asigurarea functionarii corespunzatoare a echipamentelor medicale - conform documentului atasat
Autoritate contractantă: SPITALUL DE URGENTA AL MAI PROF. DR. DIMITRIE GEROTA BUCURESTI
„Servicii de reparatie necesare pentru asigurarea functionarii corespunzatoare a echipamentelor medicale - conform documentului atasat” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru București, județul București, de către SPITALUL DE URGENTA AL MAI PROF. DR. DIMITRIE GEROTA BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 94,605.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Autoritatea contractanta intentioneaza sa achizitioneze Servicii de reparatie necesare pentru asigurarea functionarii corespunzatoare a echipamentelor medicale conform necesarului si a specificatiilor tehnice atasate.
Condiții referitoare la contract
Termenul de prestare este de 15 zile de la primirea comenzii/ semnarea contractului de catre ultima parte.
Condiții de participare
Operatorii economici interesati pot transmite oferta de pret lei fara TVA/ serviciu prin una din urmatoarele modalitati: e-mail achizitii.gerota@mai.gov.ro, spital.gerota@mai.gov.ro, fax: 021/252.26.92 sau registratura unitatii noastre. De asemenea, operatorii economici trebuie sa precizeze faptul ca sunt indeplinite in totalitate cerintele unitatii noastre precum si asumarea de catre ofertant a tuturor cerintelor/obligatiilor prevazute in anuntul publicitar. Prin “ASUMARE”, nu se intelege simpla declaratie cu privire la respectarea cerintelor, ci prezentarea informatiilor tehnice DETALIATE care sa permita verificarea modului concret in care cerintele sunt indeplinite.
Criterii de atribuire
PRETUL CEL MAI SCAZUT/ SERVICIU , RESPECTAREA TUTUROR CERINTELOR UNITATII NOASTRE DIN ANUNTUL PUBLICITAR SI RESPECTAREA TERMENULUI LIMITA DE DEPUNERE A OFERTELOR
Informații suplimentare
PENTRU ORICE ALTE INFORMATII: E-MAIL achizitii.gerota@mai.gov.ro, FAX: 021/252.26.92, CENTRALA 021/303.70.80, INTERIOR 28100
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 94,605.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 50400000-9 - Servicii de reparare și de întreținere a echipamentului medical și de precizie
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546606
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Instalații & Reparații în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.