Servicii de reparație tinichigerie și vopsitorie măști vagon tramvai
Autoritate contractantă: SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A.
„Servicii de reparație tinichigerie și vopsitorie măști vagon tramvai” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Timișoara, județul Timiș, de către SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 239,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 15 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform Caietului de sarcini nr. 14909/31.08.2026, atașat anunțului de publicitate. Oferta câștigătoare va fi publicată ulterior și în catalogul electronic de produse/servicii/lucrări în SEAP, menționând numărul anunțului de publicitate.
Condiții referitoare la contract
Conform contract
Condiții de participare
Data limită pentru depunerea ofertelor – 15.09.2026 - ora 10.
Ofertele se pot transmite pe email: achizitii.publice@stpt.ro sau se pot depune la registratură la sediul STPT din Bulevardul Dâmbovița, nr. 67, Localitatea Timișoara, Cod poștal 300473.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut. Respectarea în integralitate a cerințelor din Caietul de sarcini nr. 14909/31.08.2026.
Informații suplimentare
la adresa de e-mail: achizitii.publice@stpt.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 239,000.00
- Termen limită
- 15 septembrie 2026 (13 zile rămase)
- Locație
- Timișoara, Timiș
- CPV
- 50112110-7 - Servicii de reparare a caroseriilor de vehicule
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546359
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Timișoara
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.