Servicii de reparatii si intretinere pentru autovehicule Dacia Duster BT 11 WPC
Autoritate contractantă: DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI
„Servicii de reparatii si intretinere pentru autovehicule Dacia Duster BT 11 WPC” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Botoșani, județul Botoșani, de către DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI. Bugetul estimat este Max: RON 2,400.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de reparatii si intretinere pentru autovehicule - marca Dacia Duster cu numarul de inmatriculare BT 11 WPC din dotarea parcului auto al DGASPC Botosani.
Serviciul consta in achizitionarea si monajul a 4 buc. anvelope de iarna cu urmatoarele dimensiuni: 215/60/R17, 96H4PRSBL, XL, SUV4X4, DOT 2026, INDICELE DE FRANARE CLASA B
In cadrul ofertei se va mentiona distinct pretul anvelopelor(4 buc) si pretul aferent serviciului de montaj al anvelopelor(4 buc)
1). Serviciul va fi prestat la sediul prestatorului, dupa emiterea comenzii comenzii de catre achizitor
Condiții referitoare la contract
Plata se va efectua in termen de maxim 30 de zile de la data incarcarii facturii in sistemul e-factura
Condiții de participare
Prestatorul trebuie sa detina sediul/punctul de lucru pe teritoriul judetului Botosani
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Ofertele se vor transmite pana la data de 11.09.2026, orele 13,00 pe adresa de e-mail achizitii@dgaspcbt.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,400.00
- Termen limită
- 11 septembrie 2026 (8 zile rămase)
- Locație
- Botoșani, Botoșani
- CPV
- 50110000-9 - Servicii de reparare și de întreținere a autovehiculelor și a echipamentelor conexe
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546590
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Botoșani
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.