Servicii de reparatii si intretinere pentru autovehicule Dacia Sandero BT 07 MLE
Autoritate contractantă: DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI
„Servicii de reparatii si intretinere pentru autovehicule Dacia Sandero BT 07 MLE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Botoșani, județul Botoșani, de către DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI. Bugetul estimat este Max: RON 600.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de reparatii si intretinere pentru autovehicule -autovehicul marca Dacia Sandero cu numarul de inmatriculare BT 07 MLE din dotarea parcului auto al DGASPC Botosani. Necesar de inlocuit: 1)necesar pentru efectuarea reviziei tehnice periodice(ulei motor,filtre, precum si completare cu lichid de racire-antigel si apa demineralizata, dupa caz). Serviciul va fi prestat la sediul prestatorului, in termen de maxim 5 zile lucratoare de la data primirii comenzii
Condiții de participare
Prestatorul trebuie sa detina sediul/punctul de lucru pe teritoriul judetului Botosani
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Ofertele se vor transmite pana la data de 07.09.2026, orele 15,00 pe adresa de e-mail achizitii@dgaspcbt.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 600.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Botoșani, Botoșani
- CPV
- 50110000-9 - Servicii de reparare și de întreținere a autovehiculelor și a echipamentelor conexe
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546583
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Botoșani
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.