Servicii de reparatii si intretinere pentru autovehicule Fiat Qubo BT 05 WYT
Autoritate contractantă: DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI
„Servicii de reparatii si intretinere pentru autovehicule Fiat Qubo BT 05 WYT” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Botoșani, județul Botoșani, de către DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI. Bugetul estimat este Max: RON 1,760.33. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de reparatii si intretinere pentru autovehicule Fiat Qubo BT 05 WYT din dotarea parcului auto din cadrul DGASPC Botosani
Necesar de inlocuit:
1)placute frana fata
2)amortizoare si flansa fata
3)bucse amortizor si flanse punte spate
Condiții de participare
Prestatorul trebuie sa detina atelierul/punctul de lucru pe teritoriu judetului Botosani
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Ofertele se vor transmite pe adresa de e-mail achizitii@yahoo.com pana la data de 02.09.2026, orele 14:00.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,760.33
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Botoșani, Botoșani
- CPV
- 50110000-9 - Servicii de reparare și de întreținere a autovehiculelor și a echipamentelor conexe
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546070
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Instalații & Reparații în Botoșani
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.