Servicii de revizie anuala la instalatiile de clorinare
Autoritate contractantă: R1096128 Compania APA Brasov
„Servicii de revizie anuala la instalatiile de clorinare” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Brașov, județul Brașov, de către R1096128 Compania APA Brasov. Bugetul estimat este Max: RON 31,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de revizie anuala la instalatiile de clorinare de la SP Rulmentul, Racadau, Solomon si Putreda, conform Anexei la acest anunt publicitar. Valoarea estimata de 31.000 lei,din care buget pentru piese de schimb si piese de rezerva 23.000 lei si restul pentru serviciile de revizii si reparatii.
Condiții referitoare la contract
Garantia serviciului este de 12 luni de la data procesului verbal de punere in functiune.Termen de livrare : 15 zile lucratoare de la data achizitiei din catalogul electronic SEAP. Termenul de plată este de maxim 30 de zile calendaristice de la primirea facturii si semnarea procesului verbal de punere in functiune.
Garantia pentru piese si piese de rezerva este de 12 luni.
Condiții de participare
Se va depune certificat constatator emis de ONRC.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut. Achizitia se va face prin intermediul catalog electronic SEAP,ofertantul declarat castigator avand obligatia publicarii in SEAP a informatiilor referitoare la oferta depusa. Oferta castigatorului se va depune in SEAP in max.3 zile lucratoare de la comunicare.
Informații suplimentare
Ofertele vor fi transmise pe adresa de e-mail: ioana.zota@apabrasov.ro pana la data de 09.09.2026, ora 23.30. Ofertele primite dupa termenul limita de depunere a ofertelor sau transmise la o alta adesa decat cea indicata nu vor fi evaluate.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 31,000.00
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (8 zile rămase)
- Locație
- Brașov, Brașov
- CPV
- 50500000-0 - Servicii de reparare și de întreținere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal și a mașinilor
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546418
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Brașov
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.