Servicii de revizie la 1 an autofrigorifica Citroen Berlingo
Autoritate contractantă: UNITATE MILITARA 01910
„Servicii de revizie la 1 an autofrigorifica Citroen Berlingo” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Mierea, județul Buzău, de către UNITATE MILITARA 01910. Bugetul estimat este Max: RON 1,023.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
la sediul prestatorului, operatiunile sunt cele pentru revizia anuala din tabelul periodic de intretinere ordinara al manualului, autovehiculul are 11745 km rulati si nu se afla in perioada de garantie, revizia se face in intervalul 07.09-25.09.26
Condiții referitoare la contract
Plata serviciilor se va efectua în lei, cu ordin de plată, prin Trezoreria furnizorului, în termen de 45 de zile de la transmiterea facturii fiscale electronice prin sistemul national RO e-Factura, a tuturor documentelor justificative și definitivarea procesului-verbal de receptie. In cazul in care nu vor fi alocate credite cu aceasta destinatie,termenul de plata se majoreaza la 60 zile.
Condiții de participare
Serviciul va fi achizitionat prin intermediul SICAP . Oferta de preț va cuprinde : descrierea serviciului, termenul de valabilitate , prețul unitar fără TVA, valoare fara/cu TVA, obligatoriu termenul de prestare, garanția acordată, contul de trezorerie, aceasta va fi semnată și ștampilată. După analiza și evaluarea ofertelor transmise de către operatorii economici interesați, autoritatea contractantă va comunica ofertantului câștigător rezultatul procedurii pentru încărcarcarea în catalogul SICAP, cu menționarea termenului de prestare în denumire sau descriere în vederea achiziționării. Prezentul anunt nu constituie un angajament de achizitie din partea noastra. Anuntul reprezinta o testare de piata in urma careia autoritatea va lua o decizie cu privire la achizitia respectiva. Autoritatea isi rezerva dreptul de a sonda piata de profil in cautarea altor oferte avantajoase economic.
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Oferta va fi depusa la um01910.vernesti@gmail.com
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,023.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Mierea, Buzău
- CPV
- 50110000-9 - Servicii de reparare și de întreținere a autovehiculelor și a echipamentelor conexe
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546347
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.