Servicii de revizie tehnică periodică a stației mobile de distribuție carburanți
Autoritate contractantă: INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TULCEA
„Servicii de revizie tehnică periodică a stației mobile de distribuție carburanți” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Tulcea, județul Tulcea, de către INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TULCEA. Bugetul estimat este Max: RON 9,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 16 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achiziție servicii de revizie tehnică periodică pentru 1 ( una ) stație mobilă de distribuție carburanți tip SMDC-EF-02 ( capacitate 10.000 litri ). Toate operațiunile obligatorii ( verificări rezervoare, pompe, distribuitoare , conducate, instalații electrice etc. ) se vor executa conform caietului de sarcini atașat "2026.08.26 4352011 Caiet sarcini revizie periodica statie carburanti.pdf". Termen maxim de execuție a serviciilor: 28.09.2026
Condiții referitoare la contract
Preúl ofertat ( fără TVA ) va include: deplasarea, manopera, aparatura de măsurare, rapoartele, buletinele și consumabilele necesare realizării reviziei. Plata se va efectua în maxim 30 de zile de la recepția fără obiecțiuni și încărcarea facturii în sistemul RO e-Factura. Se va acorda o garanție de minim 12 luni pentru lucrările efectuate.
Condiții de participare
Ofertele ( propunerea tehnică și financiară ) se vor transmite pe adresa de e-mail achizitii@jandarmeriatulcea.ro. Termenul maxim de transmitere a ofertelor este 16 septembrie 2026, ora 14:00. Oferta trebuie să respecte integral cerințele din caietul de sarcini nr. 4352011 din 26.08.2026.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut dintre ofertele care respectă integral specificațiile din caietul de sarcini.
Informații suplimentare
Operatorul economic declarat câștigător va posta serviciul conform ofertei în catalogul electronic SEAP iar autoritatea contractantă va finaliza achiziția directă prin SEAP.
Eventualele solicitări de clarificări se vor transmite pe adresa de email achizitii@jandarmeriatulcea.ro până cel târziu pe 11.09.2026 ora 12:00. Răspunsul consolidat la solicitările de clarificări va fi publicat de către autoritatea contractantă în maxim 2 zile lucrătoare prin atașarea unui document la prezentul anunț de publicitate din SEAP.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 9,000.00
- Termen limită
- 16 septembrie 2026 (12 zile rămase)
- Locație
- Tulcea, Tulcea
- CPV
- 50510000-3 - Servicii de reparare și de întreținere a pompelor, a vanelor, a robinetelor și a containerelor de metal
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546803
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Tulcea
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.