BizzLink
Se încarcă...

Servicii de revizie tehnica periodica OPEL VIVARO

Autoritate contractantă: INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " HOREA" AL JUDETULUI MURES

„Servicii de revizie tehnica periodica OPEL VIVARO” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru județul Mureș, de către INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " HOREA" AL JUDETULUI MURES. Bugetul estimat este Max: RON 1,254.42. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,HOREA,, al jud. Mures, avand sediul in str. Horea, nr. 28, mun. Tg. Mures, jud. Mures, intentioneaza sa achizitioneze servicii de revizie tehnica OPEL VIVARO conform caiet de sarcini anexat .

Condiții referitoare la contract

1. Plata se face pe baza facturii , prin virament, in cont deschis la trezoreria statului, dupa receptia serviciilor in termenul legal. În urma stabilirii ofertei câștigătoare, autoritatea contractantă va informa doar ofertantul câștigător pentru a finaliza achiziția

Condiții de participare

Ofertele tehnice si de pret se vor transmite la adresa de email achizitii@isumures.ro pana la data si termenul limita stabilit. Se va mentiona in oferta pretul/piese necesare a fi inlocuite, manopera cat si garantia aferenta pieselor si manopera si timpul de retinere in service a autospecialei

Criterii de atribuire

Achizitia se realizeaza in conformitate cu art. 7 din Legea 98/2016 privind achizitiile publice iar criteriul de atribuire care sta la baza achizitiei va fi pretul cel mai scazut. 2. Pretul total din oferta va include toate costurile platibile, pretul/piese necesare a fi inlocuite, manopera, etc. 3. Ofertele care nu corespund din punct de vedere tehnic nu vor fi evaluate

Informații suplimentare

1. Prezenta nu constituie un angajament de cumparare din partea noastra. Prestarile serviciilor se vor efectua in baza unor comenzi ferme, transmise ulterior declararii ofertantului castigator. 2. Informatii suplimentare: persoana de contact URECHE TUDOR – 0265/269661 - Serviciul Logistic . 3.Program de lucru: intervalul orar 08:00 – 16:00 in zilele lucratoare. 4. Rugam mentionati datele de identificare ale societatii si persoana de contact. În urma stabilirii ofertei câștigătoare, autoritatea contractantă va informa doar ofertantul câștigător pentru a finaliza achiziția în funcție de alocările bugetare.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 1,254.42
Termen limită
03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Mureș
CPV
50112200-5 - Servicii de întreținere a automobilelor
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546185
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.