Servicii de servire masă și coffee break pentru acțiunea „Porți deschise de orientare profesională: de la liceu la facultate – pași spre o carieră durabilă”
Autoritate contractantă: UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS
„Servicii de servire masă și coffee break pentru acțiunea „Porți deschise de orientare profesională: de la liceu la facultate – pași spre o carieră durabilă”” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Galați, județul Galați, de către UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS. Bugetul estimat este Max: RON 5,670.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de servire masă și coffee break pentru acțiunea „Porți deschise de orientare profesională: de la liceu la facultate – pași spre o carieră durabilă”
Condiții referitoare la contract
Plata se face în termen de maxim 30 de zile, de la prestarea serviciilor, în contul contractantului deschis la Trezoreria statului
Condiții de participare
12. Adresa la care se transmit ofertele: Universitatea “Dunărea de Jos” din Galaţi, Str. Domnească Nr. 47, Galaţi, România, cod poştal 800008, Registratură sau la adresa de mail madalina.stanculea@ugal.ro
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Formularele in format editabil se regasesc pe site la adresa: https://www.ugal.ro/anunturi/invitatii/16581-servicii-de-servire-masa-si-coffee-break-pentru-actiunea-porti-deschise-de-orientare-profesionala-de-la-liceu-la-facultate-pasi-spre-o-cariera-durabila
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 5,670.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Galați, Galați
- CPV
- 55300000-3 - Servicii de restaurant și de servire a mâncării
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546655
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.