Servicii de spălătorie și curățătorie uscată la Centrul de Instruire Păltiniș și Locuința de intervenție Sadu II
Autoritate contractantă: COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.
„Servicii de spălătorie și curățătorie uscată la Centrul de Instruire Păltiniș și Locuința de intervenție Sadu II” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Administrație & Servicii Publice, pentru Sector 3, județul București, de către COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 25,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Prestări servicii de spălătorie și curățătorie uscată la Centrul de Instruire Păltiniș și Locuința de intervenție Sadu II, conform cerintelor din caietul de sarcini.
Condiții referitoare la contract
Conform clauzelor din modelul de contract atașat. Durata contractului este de 36 luni de la data intrării în vigoare. Prețul contractului se poate ajusta conform informațiilor din INVITAȚIA DE PARTICIPARE atașată prezentului anunț.
Condiții de participare
Sunt descrise și impuse în Invitația de participare atașată anunțului de publicitate din SEAP.
Documentele următoare :
- Scrisoare de înaintare;
- Formular 1 - Informații generale;
- Formular 2 - Formular de ofertă + Anexă;
- Formular 3 - Formular Propunere tehnică;
- Formular 4 - Declarație privind acceptarea propunerii de contract;
- Model Contract ; - Caietul de sarcini, se pot obține în format editabil în urma unei solicitări transmisă prin email, la adresa: dana.muntean@transelectrica.ro.
Solicitarea va conține în mod obligatoriu datele de identificare ale solicitantului, nr. telefon, număr de fax, adresa -email.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut
Informații suplimentare
Condițiile aferente participării sunt descrise în Invitația de participare atașată la prezentul anunț. Alte informatii suplimentare/clarificari se pot solicita pe următoarea adresă de e-mail: dana.muntean@transelectrica.ro. Termenul limită de transmitere a ofertelor este: 08.09.2026, ora 14:00.
Ofertele transmise de operatorii economici după data si ora limită de depunere nu se iau in considerare, sunt considerate neconforme.
Va rugăm solicitati confirmare de primire a ofertei, daca nu se primeste confirmare va rugam sa sunati ( tel. 0269/207130) în termen de o zi lucratoare de la transmiterea ofertei.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 25,000.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Sector 3, București
- CPV
- 98310000-9 - Servicii de spălătorie și de curățătorie uscată
- Categorie
- Administrație & Servicii Publice
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546474
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.