Servicii de studii topo-batimetrice pentru cuveta lacurilor de acumulare PÂRCOVACI şi TUNGUJEI
Autoritate contractantă: ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD
„Servicii de studii topo-batimetrice pentru cuveta lacurilor de acumulare PÂRCOVACI şi TUNGUJEI” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Design & Arhitectură, pentru Iași, județul Iași, de către ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD. Bugetul estimat este Max: RON 40,550.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Administraţia Bazinală de Apă Prut-Bârlad achiziţionează servicii de studii topo-batimetrice pentru cuveta lacurilor de acumulare PÂRCOVACI şi TUNGUJEI conform caietelor de sarcini ataşate prezentului anunţ de publicitate. Valoarea estimată pentru prestarea serviciilor de studii topo-batimetrice pentru cuveta lacului de acumulare PÂRCOVACI: 20.000 lei fără TVA şi pentru prestarea serviciilor de studii topo-batimetrice pentru cuveta lacului de acumulare TUNGUJEI: 20.550 lei fără TVA.
Condiții referitoare la contract
Plata se va face pe baza facturii prin virament în termen de 30 de zile, în cont deschis la TREZORERIA STATULUI după prestarea serviciilor. Facturarea se va efectua conform actelor normative privind e-Factura in conformitate cu prevederile OUG nr. 120/04.10.2021 si a Legii nr.139/17.05.2022.
Condiții de participare
Oferta va contine obligatoriu informatii despre societate, persoana de contact, termenul de prestare (asumat de ofertant), oferta financiara. Se vor lua in calcul ofertele transmise prin e-mail la adresa: achizitii@dap.rowater.ro. Termenul limita de transmitere: 07.09.2026. Ofertele transmise dupa data si ora limita prevazuta in anuntul publicitar nu vor fi evaluate. Valabilitatea ofertei trebuie sa fie de minim 30 zile de la data depunerii.
Criterii de atribuire
Criteriul de atribuire: pretul cel mai scazut (oferte conforme).
Informații suplimentare
Informaţii suplimentare se pot obtine la adresa de email: achizitii@dap.rowater.ro sau la telefon 0742109722.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 40,550.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 71351810-4 - Servicii de topografie
- Categorie
- Design & Arhitectură
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546440
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.