BizzLink
Se încarcă...

Servicii de telefonie mobila

Autoritate contractantă: METROREX S.A.

„Servicii de telefonie mobila” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 1, județul București, de către METROREX S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 30,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Servicii de telefonie mobilă, pe o perioada de 12 luni, începând cu data de 06.10.2026

Condiții referitoare la contract

Conform Specificației tehnice și a Modelului de contract anexat prezentului anunț.

Condiții de participare

Oferta va cuprinde:
1. Modul de îndeplinire al cerințelor prevăzute în Specificația Tehnică;
2. Acordul privind modelul de contract prezentat;
3. Prețul unitar (afrent fiecărui tip de abonament) și prețul total ofertat, în lei, exprimat în cifre cu cel mult 2 (două) zecimale, valabil pe toata durata contractului și care va include toate cheltuielile aferente prestării serviciilor.
4. Extras din certificat constatator emis cu cel mult 60 zile anterior, de Oficiul Registrului Comerțului de pe lângă Tribunalul București sau Tribunalul Teritorial.
Ofertantii vor preciza termenul de valabilitate a ofertei, care va fi de minim 60 zile. Oferta va fi transmisă la adresa de e-mail cristina.dragan@metrorex.ro, la fax nr. 021.312.51.49, sau la sediul METROREX S.A. situat in Bd. Dinicu Golescu, nr. 38, Sector 1, Bucuresti.

Criterii de atribuire

pretul cel mai scăzut

Informații suplimentare

Alte informații pot fi solicitate la adresa de email cristina.dragan@metrorex.ro sau la telefon nr. 021.319.36.01, interior 5499. Pentru orice nelămuriri tehnice sau relatii suplimentare vă stăm la dispoziție la telefon nr. 021.336.00.90/5434, persoana de contact: Alexandra Ion – Serviciul Patrimoniu, Cadastru, Administrativ și Concesiune.
Operatorii economici interesați de participarea la procedura vor transmite pe adresa de email cristina.dragan@metrorex.ro intenția de a participa la procedură.
Toate solicitările de clarificări vor fi transmise pe adresa de email, urmând ca răspunsurile la solicitările de clarificări să fie transmise pe mail tuturor operatorilor economici care au transmis intenția de participare în acest sens. Operatorii economici care nu transmit pe mail intentia de participare și vor depune oferta fără a lua în considerare eventualele completări / clarificări transmise, își vor asuma riscul transmiterii unei oferte care să nu corespundă în totalitate cerințelor METROREX S.A.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 30,000.00
Termen limită
10 septembrie 2026 (6 zile rămase)
Locație
Sector 1, București
CPV
64212000-5 - Servicii de telefonie mobilă
Categorie
IT & Software
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546715
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.