Acasă › Licitații › Contabilitate & Juridic › Suceava › SERVICII DE TIPARIRE SI LIVRARE REVISTA SCRIPTUM”, nr. 1-2/2026 si 3-4/2026
SERVICII DE TIPARIRE SI LIVRARE REVISTA SCRIPTUM”, nr. 1-2/2026 si 3-4/2026
Autoritate contractantă: BIBLIOTECA BUCOVINEI I.G.SBIERA SUCEAVA
„SERVICII DE TIPARIRE SI LIVRARE REVISTA SCRIPTUM”, nr. 1-2/2026 si 3-4/2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Suceava, județul Suceava, de către BIBLIOTECA BUCOVINEI I.G.SBIERA SUCEAVA. Bugetul estimat este Max: RON 3,243.00. Termenul de depunere a ofertelor a expirat. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Această licitație s-a încheiat
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Detalii licitație
Buget estimat Max: RON 3,243.00
Termen limită Expirată
Locație Suceava, Suceava
CPV 79823000-9 - Servicii de tipărire și de livrare
Categorie Contabilitate & Juridic
Publicată pe 23 iulie 2026
Număr anunț ADV1540696
Tip procedură Achizitii directe
Tip contract Servicii
Monedă RON
Vezi anunțul pe SEAP
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 23 iulie 2026