Servicii de traducere DE/RO
Autoritate contractantă: CASA NATIONALA DE ASIGURARI DE SANATATE
„Servicii de traducere DE/RO” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Sector 3, județul București, de către CASA NATIONALA DE ASIGURARI DE SANATATE. Bugetul estimat este Max: RON 1,500.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de traducere pentru un nr. de 13 pag. din DE/RO
Condiții referitoare la contract
Plata facturii reprezentand contravaloarea serviciilor prestate se realizeaza de catre Achizitor in maxim 30 de zile calendaristice de la data inregistrarii facturii, prin ordin de plata in conformitate cu prevederile art. 6 alin.(1) din Legea nr. 72/2013 privind masurile pentru combaterea intarzierii in executarea obligatiilor de plata a unor sume de bani rezultand din contracte intre profesionisti si intre acestia si autoritati contractante. Operatorul economic castigator are obligatia sa aiba sau sa isi deschida cont la Trezoreria statului, in conformitate cu prevederile Ordinului MFP NR. 1235/2003, aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor OUG nr. 146/2002.
Condiții de participare
Conditiile de participare sunt prezentate in Caietul de sarcini, specificatiile tehnice atasate prezentate in acesta fiind minime si obligatorii. Oferta se va transmite in termen pe urmatoarea adresa de e-mail: achizitii@cnas.gov.ro
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,500.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Sector 3, București
- CPV
- 79530000-8 - Servicii de traducere
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546029
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.