Servicii de verificare, întreținere și testare periodică pentru instalația de stingere și limitare a incendiului
Autoritate contractantă: SPITALUL DE URGENTA AL MAI PROF. DR. DIMITRIE GEROTA BUCURESTI
„Servicii de verificare, întreținere și testare periodică pentru instalația de stingere și limitare a incendiului” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru București, județul București, de către SPITALUL DE URGENTA AL MAI PROF. DR. DIMITRIE GEROTA BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 3,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Autoritatea contractantă intenționează să achiziționeze Servicii de verificare, întreținere și testare periodică pentru instalația de stingere și limitare a incendiului conform caietului de sarcini și a specificațiilor tehnice din documentul atașat.
- Servicii de verificare, întreținere și testare periodică pentru instalația de stingere și limitare a incendiului - 1 serviciu cu un preț estimat lei fără TVA de 3.000,00 lei.
Condiții referitoare la contract
Termenul de prestare al serviciului este de 15 zile calendaristice de la data transmiterii comenzii semnate de către conducătorul autorității contractante sau de la data semnării contractului de către ultima parte.
Condiții de participare
Operatorii economici interesati pot transmite oferta de pret lei fara TVA/serviciu prin una din urmatoarele modalitati: e-mail achizitii.gerota@mai.gov.ro, spital.gerota@mai.gov.ro, fax: 021/252.26.92 sau registratura unitatii noastre. De asemenea, operatorii economici trebuie sa precizeze faptul ca sunt indeplinite in totalitate cerintele unitatii noastre precum si asumarea de catre ofertant a tuturor cerintelor/obligatiilor prevazute in anuntul publicitar. Prin “ASUMARE”, nu se intelege simpla declaratie cu privire la respectarea cerintelor, ci prezentarea informatiilor tehnice DETALIATE care sa permita verificarea modului concret in care cerintele sunt indeplinite.
Criterii de atribuire
PREȚUL CEL MAI SCĂZUT/ TOTAL OFERTĂ, RESPECTAREA TUTUROR CERINȚELOR UNITĂȚII NOASTRE DIN ANUNȚUL PUBLICITAR ȘI RESPECTAREA TERMENULUI LIMITĂ DE DEPUNERE A OFERTELOR.
Informații suplimentare
PENTRU ORICE ALTE INFORMAȚII: E-MAIL achizitii.gerota@mai.gov.ro, FAX: 021/252.26.92, Mihai Gheorghe-Alin, tel. 021.303.7080, interior 28022.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,000.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 50413200-5 - Servicii de reparare și de întreținere a echipamentului de stingere a incendiilor
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546503
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Instalații & Reparații în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.