Servicii de verificare metrologica STT Timisoara
Autoritate contractantă: COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.
„Servicii de verificare metrologica STT Timisoara” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Design & Arhitectură, pentru Sector 3, județul București, de către COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 2,800.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
CNTEE Transelectrica SA prin STT Timisoara doreste sa achizitioneze servicii de verificare metrologica pentru 11 buc balante electronice tip platforma SILIROM EEP sarcina maxima 600kg, clasa de precizie III
Condiții referitoare la contract
Verificarea balantelor se va face la locatiile aferente centrelor de exploatare din judetele Arad, Timis, Hunedoara, Caras Severin (conform atasament). Adresele locatiilor vor fi comunicate ofertantului castigator.
Condiții de participare
Serviciile vor fi efectuate de către laboratoare metrologice autorizate pe teritoriul României.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut. Plata se va face cu OP in maxim 30 de zile.
Informații suplimentare
Ofertele se transmit pe adresele de email: daniela.iacobici@transelectrica.ro si secretariat.timisoara@transelectrica.ro pana la data si ora limita mentionate mai sus. Ofertele primite dupa data si ora limita nu vor fi luate in considerare.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,800.00
- Termen limită
- 11 septembrie 2026 (9 zile rămase)
- Locație
- Sector 3, București
- CPV
- 71632000-7 - Servicii de testare tehnică
- Categorie
- Design & Arhitectură
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546303
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.