SERVICII DE VERIFICARE PERIODICĂ A STINGĂTOARELOR DE INCENDIU
Autoritate contractantă: TERMOFICARE CONSTANTA SRL
„SERVICII DE VERIFICARE PERIODICĂ A STINGĂTOARELOR DE INCENDIU” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Constanța, județul Constanța, de către TERMOFICARE CONSTANTA SRL. Bugetul estimat este Max: RON 4,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
TERMOFICARE CONSTANTA S.R.L., în calitate de entitate contractantă, în conformitate cu prevederile art.12, alin. 4) din Legea nr. 99/2016 cu modificările și completările ulterioare privind achizițiile sectoriale și ale capitolului III, Secțiunea 1 din H.G. nr.394/2016 pentru aprobarea normelor de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului sectorial/acordului cadru cu modificările și completările ulterioare, achiziționează prin achiziție directă Servicii de verificare periodică a stingătoarelor de incendiu, cod CPV 50413200-5.
Condiții referitoare la contract
Cei interesati pot obține informații suplimentare prin descărcarea fișierului atașat prezentului anunț, fisier ce conține solicitarea de ofertă de preț.
Condiții de participare
Vă rugăm să transmiteți până la data de 08.09.2026, ora 13:00, oferta dumneavoastră de preț, la Fax. nr: +40241 616937, +40341 461234, pe adresa de e-mail: office@termoficare-constanta.ro (oferta trebuie să fie semnată, eventual ștampilată și scanată) sau la sediul societății, situat pe Str. Badea Cârțan Nr. 14A, în atenția Compartimentului Planificare Achiziții, Aprovizionare și Investiții.
Criterii de atribuire
PRETUL CEL MAI SCĂZUT
Informații suplimentare
Persoana de contact: dna. Sevinci Sali, tel: 0799/401.562.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,000.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Constanța, Constanța
- CPV
- 50413200-5 - Servicii de reparare și de întreținere a echipamentului de stingere a incendiilor
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546415
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Constanța
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.