Servicii de verificare prize de pământ și verificare continuitate nul protecție la tablourile electrice din imobilele Universității din București
Autoritate contractantă: Universitatea din Bucuresti
„Servicii de verificare prize de pământ și verificare continuitate nul protecție la tablourile electrice din imobilele Universității din București” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru București, județul București, de către Universitatea din Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 38,860.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 17 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform documentație atașată
Condiții referitoare la contract
Conform documentație atașată
Condiții de participare
Conform documentație atașată. Formularele în format editabil se pot solicitala la veronica.harghel@g.unibuc.ro.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut cu respectarea cerințelor.
Informații suplimentare
Informații suplimentare se pot solicita la veronica.harghel@g.unibuc.ro.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 38,860.00
- Termen limită
- 17 septembrie 2026 (14 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 50711000-2 - Servicii de reparare și de întreținere a instalațiilor electrice de construcții
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546729
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Instalații & Reparații în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.